Ogłoszenia parafialne 24 stycznia 2021 r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

  • W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty: śp. Danutę Owczarzak, zam. w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 i  śp. Zdzisława Czempińskiego, zam. przy ul. Łaskarza 4. Pan Zdzisław przez wiele lat należał do wspólnoty Żywego Różańca, służył do mszy św., czytał lekcje i pomagał w różnych pracach parafialnych. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę o godz. 9:45, pogrzeb o 11:20 na Miłostowie od ul. Warszawskiej. Msza św. od służby liturgicznej naszej parafii zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18:30. Zmarłych polecamy modlitwie parafian.
  • Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zbierają dziś przed kościołem ofiary na pomoc Chorwacji po tragicznym trzęsieniu ziemi. W związku z tym zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia Emaus odbędzie się w przyszła niedzielę przed kościołem.
  • Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z grupy młodszej będzie miała swoje spotkanie we wtorek. Rozpocznie się ono mszą św. w kościele o godz. 18:30.
  • Natomiast młodzież z grupy starszej będzie miała spotkanie w środę. Początek także o 18:30 na mszy św. w kościele.
  • Dzieci z klas III, które przygotowują się do I Spowiedzi św. i I Komunii św. będą miały poświęcone świece i medaliki podczas mszy św. w przyszłą niedzielę o godz. 10:30.
  • W najnowszym numerze Przewodnika Katolickiego przeczytać można artykuł „Kobiety przy ołtarzu. Dlaczego decyzja papieża budzi i entuzjazm i sprzeciw”.