PONIEDZIAŁEK – 15.04.2019 – Wielki Poniedziałek | |
7:30 | śp. Andrzej Sós – int. od pracowników Ośrodka Szkolno Wychowawczego dla Osób Niesłyszących |
18:30 | śp. Stanisław Koziatek – int. z okazji 77 rocznicy urodzin – int. od syna z rodziną |
WTOREK – 16.04.2019 – Wielki Wtorek | |
7:30 | |
18:30 | śp. Janina Finke – int. od rodziny Majchrzaków, Wiśniewskich i Matuszewskich |
ŚRODA – 17.04.2019 – Wielka Środa | |
7:30 | |
18:30 |
CZWARTEK – 18.04.2019 – Wielki Czwartek | |
18:30 | śp. Andrzej Ryster |
18:30 | śp. Ks. prałat Czesław Majorek, śp. Ks. prałat Kazimierz Królak |
PIĄTEK – 19.04.2019 – Wielki Piątek | |
18:30 | LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ |
Nowenna do Chrystusa Ukrzyżowanego |
SOBOTA – 20.04.2019 – Wielka Sobota | |
20:00 | O błogosławieństwo Chrystusa Zmartwychwstałego dla całej parafii |
20:00 | śp. Ks. prałat Czesław Majorek, śp. Ks. prałat Kazimierz Królak |
NIEDZIELA – 21.04.2019 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego | |
7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP | |
7:30 | śp. Stanisław Jagodziński, Wiktoria, Maksymilian, Józef Żołeńscy |
9:00 | śp. Zofia i Henryk Brzostowscy, Lechosław Jóźwiak – w rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Nawrockich |
10:30 | Za parafian |
12:00 | śp. Helena, Józef, Kazimierz Rutkowscy i zmarli z rodziny |
15:00 | |
17:00 | śp. Anna i Jerzy Jaskólscy – int. od córki Moniki z Mają |
PONIEDZIAŁEK – 22.04.2019 – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy | |
7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP | |
7:30 | W intencji Panu Bogu wiadomej |
9:00 | śp. Władysław Charubin, zmarli rodzice, teściowie, Leszek Adamczyk, Marian Gruszczyński i zmarli z rodziny Łęców, Charubinów i Wachowiaków |
10:30 | śp. Teresa Majchrzak – w 7 rocznicę śmierci |
12:00 | O dar życia wiecznego dla duszy śp. Władysławy Bereszyńskiej – w 5 rocznicę śmierci oraz za zmarłych Zygmunta, Mariana, Jacka Bereszyńskich i Zygmunta Ginderę |
15:00 | |
17:00 | W intencji środowiska oświatowego o mądrość i porozumienie, które pozwolą na spokojne zakończenie roku szkolnego |